Internetowe Zakłady Sportowe - Prawie wszystko o zakładach, bonusy bukmacherskie, szukaj bukmacherów
zakłady sportowe w internecie
   
 
szukaj bukmacherów internetowych Polecani internetowi bukmacherzy szukaj bonusy internetowe kasyna
Co to są zakłady, zasady gry
Systemy bukmacherskie
Handicapy Azjatyckie
typowanie na żywo
Giełda zakładów
Gra SUPERTOTO
Formy płatności
O bonusach bukmacherskich
Bukmacherzy w Polsce
Bezpieczny hazard
Internetowe Kasyna

 

PłATNE TYPY CZYLI JAK łATWO WYłUDZIć PIENIąDZE OD GRACZY.

4.1.2017

Wielu graczy jest naiwnych myśląc, że 1 pudło po kursie minimum 2.0 na 30 meczów to realny wynik - moja odpowiedź, TAK ale raz na 5 lat, a może raz w życiu (chyba, że kupują mecze - ale już to widzę jak dzielą się z innymi za parę dukatów taką informacją HAHA)! żaden typer nie jest w stanie wyrobić takiej statystyki i wszystkie serwisy chwalące się taką statystyką można włożyć między bajki.

Wielu graczy jest naiwnych myśląc, że 1 pudło po kursie minimum 2.0 na 30 meczów to realny wynik - moja odpowiedź, TAK ale raz na 5 lat, a może raz w życiu (chyba, że kupują mecze - ale już to widzę jak dzielą się z innymi za parę dukatów taką informacją HAHA)! Żaden typer nie jest w stanie wyrobić takiej statystyki i wszystkie serwisy chwalące się taką statystyką można włożyć między bajki. To oczywiste oszustwo. Kupuję typera od zaraz jeśli gwarantuje mi YIELD na poziomie 20%, dam za niego niemałą sumę pieniędzy, ale taki YELD jest bardzo bardzo trudno zdobyć! I prawie żaden z serwisów oferujących płatne typy nie jest w stanie przez rok utrzymać YIELDu na poziomie 20% w górę, a co dopiero 80%. Przestroga dla tych, którzy chcą kupić płatne typy w internecie. Stron, które naciągają jest niezliczona ilość, trudno szacować ale zapewne 99% to oszuści, którzy kolorują statystyki nie wrzucając nie trafionych typów, tworzą strony na chwilę i jeśli się spali oni już mają nowy serwis na nowej domenie. Niektórzy z nich posiadają ich dziesiątki. Nigdy nie zostałem zrobiony w balona, ale mam znajomych co nadal się nie nauczyli i pozwalają się skubać, nie bądź jednym z nich! Przeczytaj bardzo ciekawy artykuł: płatne typy jak łatwo wyłudzić pieniądze i dowiedz się co zrobić, aby nie stracić swojej kasy.

 


Bonusy na zakłady:

Betsafe 150pln darmowy zakład betsson zakład bez ryzyka betclic 200 pln zakład bez ryzyka william hill 30£ darmowe zakłady exepkt 222zł cashback

 

 
Internetowe Zakłady Sportowe | Płatności internetowe | Bonusy bukmacherskie | Linki bukmacherskie i sportowe | Kasyna.co | Bookmakers Online Ranking | Bethelp | Casino Expert |

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie. Na terytorium Polski hazard internetowy jest zabroniony.