Internetowe Zakłady Sportowe - Prawie wszystko o zakładach, bonusy bukmacherskie, szukaj bukmacherów
zakłady sportowe w internecie
   
 
szukaj bukmacherów internetowych Polecani internetowi bukmacherzy szukaj bonusy internetowe kasyna
Co to są zakłady, zasady gry
Systemy bukmacherskie
Handicapy Azjatyckie
typowanie na żywo
Giełda zakładów
Gra SUPERTOTO
Formy płatności
O bonusach bukmacherskich
Bukmacherzy w Polsce
Bezpieczny hazard
Internetowe Kasyna

 

ZAOSZCZęDź 500-1000 Zł NA MIESIąC.

27.3.2016

Czy zdarzyło wam się policzyć obroty miesięczne robione u bukmacherów internetowych? Przejrzyj własne statystyki i spróbuj się zastanowić czy jest możliwość aby zmniejszyć koszty. Czy to możliwe? Jak najbardziej, byle grać za najwyższe kursy sieci, jakie można znaleźć u jednego z bukmacherów internetowych jakim jest Pinnacle Sports.

Każdy z nas wie, iż firmy bukmacherskie działają na marży wahającej się od ok. 3% do nawet 15%. Gdy typujemy u bukmachera u którego jest wysoka marża to nasze zyski również topnieją chociaż uważamy, że wcale wszystko jest dobrze. W przypadku grania miesięcznie za stawkę 5000 złotych to w sumie jesteśmy w stanie zaoszczędzić aż 500 PLN! Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na kurs na dane spotkanie, a to jednak jedna z kluczowych rzeczy, które z perspektywy czasu umożliwią osiągnięcie sukcesu.

Pinnacle Sports nie daje bonusu od pierwszej wpłaty w przypadku nowych graczy, jednak w ogólnym rozrachunku to tam gracze mają największe szanse na częste i wysokie wygrane.

 


Bonusy na zakłady:

Betsafe 150pln darmowy zakład betsson zakład bez ryzyka betclic 200 pln zakład bez ryzyka william hill 30£ darmowe zakłady exepkt 222zł cashback

 

 
Internetowe Zakłady Sportowe | Płatności internetowe | Bonusy bukmacherskie | Linki bukmacherskie i sportowe | Kasyna.co | Bookmakers Online Ranking | Bethelp | Casino Expert |

Strona jest prowadzona w języku polskim i skierowana do osób, które mieszkają na terytorium gdzie zakłady sportowe oraz inne gry hazardowe są dozwolone. Przed korzystaniem z serwisu proszę o dokładne sprawdzenie czy na terytorium gdzie Państwo mieszkacie można korzystać z portali hazardowych. W wielu krajach hazard internetowy jest zabroniony. Serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Osoba, która korzysta z serwisu zapewnia, że ponosi pełna odpowiedzialność prawną za uczestniczenie w grach hazardowych w internecie. Na terytorium Polski hazard internetowy jest zabroniony.